Konsultacje dla biznesu

Kim jestem

Nazywam się Krzysztof Bugnacki i jestem przedsiębiorcą od 2009 roku , jestem właścicielem marki KRISOFF przez ten czas odniosłem dużo sukcesów i porażek z czego jestem dumny .

Od 2009 roku miałem kontakt z wieloma właścicielami , prezesami , dyrektorami i kierownikami firm .

Widziałem dużo sukcesów moich klientów , a także jak moi klienci zamykają swoje biznesy to było smutne widząc jak walczą o przetrwanie z miesiąca na miesiąc ( przez ten czas to co najmniej kilkadziesiąt firm ) .

Ja chciałem działać jak ci klienci , którym się udawało i osiągali sukcesy , a to tego potrzebna była mi motywacja i wiedza jak działać skutecznie i ciągłe szukanie rozwiązań i wprowadzanie zmian we mnie i w firmie .

Kim jestem?

Jakie mam mocne strony charakteru ?

Jakie mam pasje ?

Ogólne prowadzenie firmy , poszukiwanie nowych rozwiązań biznesowych , rozwój osobisty , czytanie książek i artykułów , nieruchomości , kulturystyka , sporty walki , zdrowe i świadome odżywianie się , funkcjonowanie organizmu ludzkiego , psychologia , podróże – Azja , Afryka , „ulepszanie sprzętów , środków i rozwiązań”, giełda papierów wartościowych .

Moja historia w sprzedaży i działaniu biznesu .

Czym się wyróżniam ?

W czym czuję się najlepiej ?

Kto jest moim mentorem ?

To co się teraz dzieje to dzięki Jackowi mojemu byłemu dyrektorowi handlowemu oraz moim klientom (właściciele , prezesi , dyrektorzy , kierownicy ). Pozostali to wydawcy książek , firmy szkoleniowe , kreatorzy rozwoju .

Wartości, które wyznaję

Chcę oferować JAKOŚĆ nie jakoś , głęboko wierzę w to , że powinieneś dostać dobrą usługę .

W co wierzę?

W to , że będzie nam się dobrze współpracować jeżeli !

Skąd wiem , że pomogę dla Ciebie ?

Bo już mam za sobą ponad 30 konsultacji z właścicielami i liderami z różnych branż , zatrudniających od kilku osób, aż do 1700 pracowników ! Każdy z nich ocenił naszą konsultację w skali od 1-10 na minimum 7 . A to dlatego , że staram się dać dla Ciebie czego potrzebujesz 🙂 .

Klienci poprawiają swoje relacje między pracownikami i klientami , budują swoją przewagę nad konkurencją , zwiększają sprzedaż i optymalizują koszty przez co ich zysk rośnie w inny sposób niż robi to większość firm . Z jednym właścicielem pracujemy nad poprawą samopoczucia i zadbaniem o jego organizm zaniedbywany przez prawie 20 lat .

Masz może jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości ?

Weź skorzystaj BEZPŁATNIE z 15 minut konsultacji i przekonaj się czy mogę Ci pomóc .

Zadzwoń tel 789 333 534

Jedynie czym ryzykujesz to stratą 15minut 🙂Exit mobile version