Dlaczego to robię ?

Ponieważ rozwój firm to moja pasja. Bo musiałem się tego nauczyć, ponieważ doświadczyłem niskich kompetencji na naszym rynku, a potrzeba posiadania wiedzy spowodowała, że sam ją zdobyłem i przetestowałem i teraz wiem jak pomóc innym dojść do sukcesu w zaplanowany, a nie przypadkowy sposób.

Dlaczego ja ?

Dlaczego akurat masz mnie wybrać do współpracy ?

Hmmm… bardzo trudne pytanie i ciężko jest siebie zaprezentować 🙂 .

Ciężko jest napisać coś o sobie, jeżeli nie jest się uszkodzonym superbohaterem i nie jest się super zaje.bistym narcyzem z efektem Krugera Dunniga :).

Nie napiszę ci tutaj tego co byś chciał przeczytać, aby dobrze to brzmiało i przekonywało Ciebie.

Chciałbym z Tobą współpracować, tylko nie mam zamiaru Ciebie nakłaniać, a moim celem jest jedynie ciebie poinformować, że pomagam dla firma zwiększać zyski i jak będziesz potrzebował zysków i będziesz na to gotowy to zapraszam Ciebie na rozmowę.

Czy jestem Specjalistą

A czy ci co siebie nazywają specjalistami lub pracują na takim stanowisku w chorej firmie nimi są ? Bo ja mam inne wrażenie i pewnie źle trafiałem, ale dla mnie większość nie.

Niestety ja nim nie jestem, bo nikt mnie nim nie mianował, chyba, że samozwańczym ! 🙂 Najważniejsze ,że umiem pomóc zarabiać.

Czy trzeba być tytułowanym specjalistą, żeby wiedzieć co zrobić, aby pomóc zarabiać więcej ? Trzeba wiedzieć co i jak zrobić, aby to działało i mieć to przetestowane, aby nie robić tego w przypadkowy sposób.

Jestem samoukiem i samozwańczym konsultantem biznesowym, który przetestował i wdrożył dużo rozwiązań w prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa od 2009roku.

Poświęciłem dużo czasu. Wydałem dosyć dużo pieniędzy jak na moją branże, przetestowałem kilkunastu wykonawców, specjalistów jak nie kilkudziesięciu i mnóstwo różnych rozwiązań i byłem załamany tym co się dzieje na rynku w branży Marketingu i Sprzedaży. Dużo jest obiecywaczy , którzy kasują klienta za czekanie :).

Dlatego przez te lata budowałem sobie swój system rozwoju, który działa u mnie jak i w każdej branży ! 

Trzeba go tylko “wyregulować” i dopasować do potrzeb i możliwości Twoje firmy.

Uwierz Twoja branża nie jest wyjątkowa ! Łatwo to udowodnię !

Nie wyglądam na specjalistę, nie wysławiam się skomplikowanie jak specjalista strzelający regułkami z ą i ę, bo nie muszę 🙂 wolę to robić zrozumiale.

Więc jak nie wyglądam i się nie wysławiam to mogę coś wiedzieć, aby dla Ciebie pomóc ?

Wiesz jak to sprawdzić ?

Przetestuj mnie ! Jest od tego Darmowa konsultacja Zadzwoń 789270887

Musimy najpierw ze sobą porozmawiać osobiście to minimum. Następnie coś ze sobą zrobić- to zweryfikuje kompetencje.

Obietnice a czyny.

Znasz to, że pozory mogą mylić ? Że pierwsze wrażenie często bywa mylące ? Że człowiek kupuje oczami a oczy potrafią wyłączyć logikę ?

Pierwsze wrażenie – niby robi się je raz, ale ja nie oceniam, kto jak wygląda i jak się wysławia, ale patrzę na to jaką ma osobowość i jak traktuje innych ludzi.

Pierwsze wrażenie jest często pułapką myślenia.

Dlatego mam prośbę do Ciebie :).

Odstaw na początku swoje przekonania, uprzedzenia, doświadczenia i daj nam wspólnie szansę. Porozmawiajmy i przekonajmy się czy pasujemy do siebie i będzie między nami chemia :), bo bez tego nigdy się nie dowiesz patrząc tylko na osobę z zewnątrz.

Ciekawostka pierwszego wrażenia. Zwróć uwagę u innych na :

  • WYGLĄD – to , że dzisiaj wiele osób wygląda jak profesjonaliści , a po kilku rozmowach z nimi okazuje się , że to zwykli udawacze , cwaniaki i naciągacze, puści jak bębny

  • SPOSÓB MÓWIENIA – brzmią jak mówcy motywacyjni, możesz wszystko, powinieneś xyz, mają bardzo ciekawy sposób mówienia. Dla mnie też nie raz się to spodobało, ale po analizie tego co mówią nic nie wynikało, że z punktu A do B przeprowadzają Ciebie możliwie najdłuższą drogą i powtarzają w kółko jakieś uogólnienia, niektórzy wiedzą co zrobić, ale nie wiedzą jak zrobić i jeszcze w odpowiedni sposób.

Niestety moja normalność czyli nie udawanie superbohatera z bardzo dużą dawką EGO i cech narcystycznych z dodatkiem efektu Krugera Dunninga ,

a pokora i skromność jakoś nie pozwalają mi na wywyższanie się i cwaniakowanie, a na cwaniaków, showmenów, obiecywaczy, pasożytów i naciągaczy mam wewnętrzne uczulenie.

Jak mam takich w otoczeniu to ich blokuje.

Sprzątam syf ze swojego otoczenia. Mam z nimi już swoje doświadczenia i próby wyłudzenia z ich strony 🙁

Dlatego, jeżeli jesteś właścicielem firmy i masz uczulenie na cwaniaków, naciągaczy, mówców i obiecywaczy to u mnie tego nie spotkasz.

Pieniądze – Mam z czego żyć, a doradztwo to pasja, więc nie poczujesz ode mnie nacisku i pazerności.

Czas – największa wartość, dlatego bycie punktualnym i na czas jest dla mnie “święte”. Nie lubię go marnować na rzeczy, na które nie można mieć wpływu.

Szacunek – bardzo szanuję drugiego człowieka, do momentu kiedy on szanuje i mnie, jeżeli ktoś mnie nie szanuje to działam ze wzajemnością i stawiam granice, jeżeli ich nie akceptujesz to się żegnamy.

Ludzie – uwielbiam ludzi, lubię ich poznawać i z nimi pracować, jestem ciekawy drugiego człowieka, tylko jest jeden warunek, aby nie byli toksyczni.

Myślenie – kiedyś się ze mnie śmiali, że za dużo myślę :), dzisiaj moje myślenie pozwala szukać rozwiązania na problemy klientów, staram się myśleć inaczej niż inni, dzisiaj dzięki temu myśleniu ciągle poszukuje rozwiązań i poprawy sytuacji , myślenie mam skupione na rozwoju i na osiąganie rezultatów.

Dzięki temu widzę więcej niż inni, a jak nie widzę to jeszcze trochę myślenia i zobaczę :).

Wiedza – mam szerokie zainteresowania z wielu branż, dzięki temu patrzę z różnych perspektyw.

Upartość sportowca – jestem uparty jak większość sportowców, którzy kilka lat poświęcili dla sportu. Jak jest coś do zrobienie to trzeba to zrobić i nie patrzymy na pojedynczy trening, ale na cel długoterminowy.

Dyscyplina – czy mi się chce czy nie chce to wiem, że trzeba to zrobić.

Jak czegoś nie wiem to z chęcią się tego nauczę i się tego dowiem.

Zaangażowanie – kilka razy słyszałem, od właścicieli firm, że zależy mi bardziej niż dla nich :), ale to dobrze, bo dzięki temu mieli przymusową motywację 🙂

Następna sprawa, współpraca i doradztwo biznesowe to długi proces współpracy prawie jak związek :), to nie “perfumy” na straganie, gdzie liczy się efekt pierwszego wrażenia , aby sprzedać.

Przy długim procesie współpracy trzeba być elastycznym i ugodowym, co potwierdzam współpracując z moimi klientami już po kilkanaście lat.

Gdybym był zwykłym obiecywaczem, to by mnie już dawno nie było na rynku, tak jak innych w mojej branży, a to, że już prowadzę firmę od 2009 roku w bardzo trudnej i sezonowej branży potwierdza, że robię to dobrze i umiem dać tego czego rynek potrzebuje.

CZY MOGĘ POMÓC ZWIĘKSZYĆ ZYSKI W TWOJEJ FIRMIE ?

To zależy 🙂

Jeżeli nie masz oczekiwań na gwiazdkę z nieba i nie oczekujesz setek sztuczek – to dam radę.

Jeżeli rozumiesz, że ulepszanie firmy to proces i potrzebuje czasu – to damy radę.

Jeżeli nie sprzedajesz, produkujesz, oferujesz bubli – to dam radę.

Jeżeli nie masz rażąco zawyżonych cen za ten sam produkt co inni – to dam radę.

Jeżeli masz wywalone EGO – baw się sam.

Jeżeli jesteś wszech wiedzący – to nie dam rady.

Jeżeli masz problemy emocjonalne – to nie dam rady.

Jeżeli nie lubisz ludzi – to nie dam rady.

Jeżeli jesteś otwarty na zmiany – damy radę.

Jeżeli wiesz, że sukces to praca – to damy radę.

Jeżeli to co oferujesz rozwiązuje problemy i zaspokaja potrzeby klientów – damy radę.

Jeżeli będziesz robił wszystko, aby się NIE udało i obwiniał wszystkich i wszystko – to nie damy rady i sam Ciebie “odpuszczę”, ponieważ szkoda naszego czasu, jeżeli od początku jest wiadomo, że się nie uda.

Magia jest w wykonaniu fundamentów w poprawny sposób czyli w ich zaplanowaniu -> wdrożeniu -> konsekwentnych i powtarzalnych działaniach ->nadzorze ->optymalizowaniu.

To jest największym wyzwaniem człowieka.

Zrobić plan i go wykonać możliwie dobrze – w tym Ci pomogę.

Nie ma tu sztuczek i magicznych tabletek na sukces 🙂 . KROPKA

Rozumiem jak trudno jest zgłosić się do kogoś po doradztwo, nie jesteś z tym sam, większość ma z tym problem.

Życie to ciągłe wybory i od tego co i jak wybierasz zależy Twoje życie, więc dokonaj mądrego wyboru.

https://youtu.be/L1SXJ312NKk

Zadzwoń i porozmawiajmy o Twoich CELACH 🙂

Skorzystaj BEZPŁATNIE z 30 minut konsultacji i przekonaj się jak mogę Ci pomóc .

Zadzwoń tel 789 270 887 lub789 333 534

Jedynie czym ryzykujesz to stratą 30min czasu , bo zyskać możesz …

Pamiętaj razem jest łatwiej !