Dlaczego to robię ?

Ponieważ rozwój firm stał się moją pasją, a zaczęło się to od przymusu, aby przetrwać w prowadzeniu własnej firmy w sezonowej branży , którą prowadzę od 2009roku. 

Za swoje pieniądze i na swojej firmie testowałem przez kilka lat specjalistów od marketingu i od SEO i tego co działa, a co nie. 

Niestety okazało się, że każdy do którego trafiłem ( dzisiaj już wiem , że tak działa prawie cały rynek) robił mnie w bambuko czyli ci od SEO , od ADSów, od Social Mediów, od E-mailingu brali kasę z góry, niby coś robili i prosili CZEKAĆ.

Kazali płacić i czekać na efekty, a jak się o coś pytałem to mieli dobrze brzmiące odpowiedzi ” spokojnie wszystko idzie zgodnie z  planem – jeszcze chwilkę i będzie dobrze” i tak mineło kilka lat i kilkadziesiąt tysięcy w plecy.

Przez cały czas sam się edukowałem także z tego co zlecałem i im dłużej się edukowałem to coraz bardziej widziałem jak ci co im płacę golą mnie jak barana :(. Zrezygnowałem.

Efekty zaczęły się zmieniać jak przejąłem sprawy w swoje ręce i zacząłem robić wiele sam w swojej firmie i wspierać się zaprzyjaźnioną agencją marketingową, która wykonuje moje zadania wg mojej strategi.

Okazało się to strzałem w 10, bo stworzyłem plan, który działa i jak się okazuje można go wdrożyć w każdej branży !

Dopiero jak zdobyłem kompetencje, które działają i nie przepalają mocno budżetów to zacząłem pomagać innym.

Nie wziąłem się z książek lub z filmów z YouTuba i mojego widzimisię, że jestem konsultantem / doradcą. 

Nie jestem opowiadaczem teorii i nie przychodzę do klienta streszczać książki lub filmu z YouTuba jak robi wielu w tej branży.

Zaproponowali mi to moi klienci, którzy do dnia dzisiejszego się ze mną konsultują i widzą i czują na sobie wartość moich kompetencji !!!

Dlaczego ja ?

Dlaczego akurat masz mnie wybrać do współpracy ?

Hmmm… bardzo trudne pytanie i ciężko jest siebie zaprezentować 🙂 .

Nie znasz mnie i nie wiesz jaki ja jestem i nie wiesz czy to wszystko co tu piszę może być zbliżone do prawdy. To jest naturalne, że nie wierzysz i poddajesz to wątpieniu, sam bym zrobił podobnie, bo muszę kogoś poznać ,aby się przekonać czy to nie kolejny “czarek” obiecywacz. Ja lubię szybko przechodzić do testu, aby zweryfikować umiejętności, a ty ?

Więc napiszę coś o sobie z tej dobrej strony 🙂

Ciężko jest napisać coś o sobie, jeżeli nie jest się uszkodzonym superbohaterem i nie jest się super zaje.bistym psychopatycznym narcyzem z efektem Krugera Dunniga :), których dzisiaj produkuje się w społeczeństwie coraz więcej.

Nie napiszę ci tutaj tego co byś chciał przeczytać, aby dobrze to brzmiało i przekonywało Ciebie, bo nie wiem kim jesteś i na co zwracasz konkretnie uwagę.

Nie mam zamiaru Ciebie nakłaniać, a moim celem jest jedynie Ciebie poinformować, że pomagam dla świadomych firm zwiększać ilość zleceń, ilość klientów i zyski i jak będziesz potrzebował więcej klientów, zleceń lub zysków i będziesz na to gotowy to zapraszam Ciebie na kawę lub co wolisz i na rozmowę, abyśmy poznali siebie i zobaczyli czy do siebie pasujemy i jak można zmienić Twoją sytuację na lepszą.

Porozmawiamy co i jak można zrobić w Twojej firmie i to bez zobowiązań, bo nie lubię pracować z kimś na siłę.

Czy jestem Specjalistą

Kim jest specjalista ? Jest to ktoś, kto ma wiedzę i doświadczenie na bardzo szeroki temat w swojej branży i prawie wszystko jest w stanie “ogarnąć”, chociaż w stopniu podstawowym w branży, a jak coś go w branży zaskoczy to potrafi znaleźć wyjście i dać szybkie rozwiązanie.

Na pewno mam powyższe kompetencje, wiem co i jak trzeba zrobić i mam do tego odpowiednie nastawienie. 

Umiem wdrożyć bardzo dużo, aby zarabiać więcej, szybciej i łatwiej niż robisz to do tej pory i działa to w każdej branży trzeba to tylko dopasować moje rozwiązanie do twojej firmy, branży, Twojego charakteru, Twoich oczekiwań i budżetu.

Jak to jest z tymi specjalistami ? 

Czy ci co sami siebie nazywają specjalistami lub pracują na takim stanowisku w jakiejś chorej firmie, gdzie panuje chaos nimi są ? Skąd się wziął u nich ten tytuł ? (ale to już inny temat 🙂

Bo ja mam inne wrażenie i pewnie źle trafiałem, ale dla mnie większość nimi nie jest, a samozwańczym tytułem podbiją swoje EGO i niskie kompetencje. 

Dzisiaj już wiem, że wielu samozwańczych specjalistów i profesjonalistów to początkujący w swojej branży i tymi tytułami próbują zamydlić oczy klienta 🙂

Więc niestety ja nim nie jestem, bo nikt mnie nim nie mianował ! 🙂 

Najważniejsze, że posiadam bardzo szeroką wiedzę z całego Marketingu, Sprzedaży, obsługi klienta, optymalizacji kosztów, prowadzenia firmy, analityki i psychologi.

Wiem i umiem zrobić więcej niż nie jeden specjalista, dzięki czemu umiem pomóc zarabiać bez obiecywania gruszek na wierzbie :).

Dodatkowo współpracuję z agencją marketingową, która jest już ponad 15 lat na rynku i ma te same poglądy co ja czyli brzydzi się obiecywaczami i cwaniakami w branży, którzy stanowią ok 80-90% w branży Marketingu i sprzedaży.

Czy trzeba być tytułowanym specjalistą, żeby wiedzieć co zrobić, aby pomóc zarabiać więcej ? Trzeba wiedzieć co i jak zrobić, aby to działało i mieć to przetestowane, aby nie robić tego w przypadkowy sposób.

Trzeba mieć wiedzę i umiejętności , a nie liczyć na los i przypadek, aby się udało.

Jestem życiowym samoukiem i samozwańczym konsultantem biznesowym, który przetestował i wdrożył dużo rozwiązań w prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa od 2009roku.

Poświęciłem dużo energii, czasu i pieniędzy, aby mieć kompetencje.

Wydałem i wydaję dosyć dużo pieniędzy jak na moją branże, przetestowałem kilkunastu wykonawców, specjalistów jak nie kilkudziesięciu i mnóstwo różnych rozwiązań i byłem załamany tym co się dzieje na rynku w branży Marketingu i Sprzedaży. 

Dużo jest obiecywaczy, którzy kasują klienta za czekanie czyli klient płaci i czeka, a oni kasują i nic nie robią :).

Dlatego przez te lata budowałem sobie swój system rozwoju, który działa u mnie jak i w każdej branży ! 

Trzeba go tylko “wyregulować” i dopasować do potrzeb i możliwości Twoje firmy.

Uwierz Twoja branża nie jest wyjątkowa ! Łatwo to udowodnię !

Nie wyglądam na specjalistę, nie wysławiam się skomplikowanie jak specjalista strzelający regułkami z ą i ę, bo nie muszę 🙂 wolę to robić zrozumiale.

Więc jak nie wyglądam i się nie wysławiam to czy mogę coś wiedzieć, aby dla Ciebie pomóc ?

Wiesz jak to sprawdzić ?

Przetestuj mnie ! Jest od tego Darmowa konsultacja Zadzwoń 789270887

Musimy najpierw ze sobą wypić kawę czy co wolisz i porozmawiać osobiście to minimum. Następnie coś ze sobą zrobić – to zweryfikuje moje kompetencje.

Obietnice a czyny.

Znasz to, że pozory mogą mylić ? Że pierwsze wrażenie często bywa mylące ? Że człowiek kupuje oczami, a oczy potrafią wyłączyć logikę ?

Pierwsze wrażenie – niby robi się je raz, ale ja nie oceniam, kto jak wygląda i jak się wysławia, ale patrzę na to jaką ma osobowość, jak traktuje innych ludzi i jaką relację będziemy mieć razem .

Pierwsze wrażenie jest często pułapką myślenia.

Dlatego mam prośbę do Ciebie :).

Odstaw na początku swoje przekonania, uprzedzenia, doświadczenia i daj nam wspólnie szansę. 

Porozmawiajmy i przekonajmy się czy pasujemy do siebie i będzie między nami chemia :), bo bez tego nigdy się nie dowiesz patrząc tylko na osobę z zewnątrz.

Ciekawostka pierwszego wrażenia. Zwróć uwagę u innych na :

  • WYGLĄD ZEWNĘTRZNY – to, że dzisiaj wiele osób wygląda jak profesjonaliści w garniturkach, a po kilku rozmowach z nimi okazuje się , że to zwykli udawacze, cwaniaki i naciągacze, puści jak bębny przebierańcy

  • SPOSÓB MÓWIENIA – brzmią jak mówcy motywacyjni, możesz wszystko, powinieneś xyz, mają bardzo ciekawy sposób mówienia. Dla mnie też nie raz się to spodobało, ale po analizie tego co mówią nic nie wynikało, że z punktu A do B przeprowadzają Ciebie możliwie najdłuższą drogą i powtarzają w kółko jakieś uogólnienia z których nic nie wynika, niektórzy wiedzą co zrobić, ale nie wiedzą jak to zrobić i jeszcze w odpowiedni sposób.

Niestety moja normalność czyli nie udawanie superbohatera z bardzo dużą dawką EGO i cech narcystycznych z dodatkiem efektu Krugera Dunninga ,

a duża pokora i skromność jakoś nie pozwalają mi na wywyższanie się i cwaniakowanie, a na cwaniaków, showmenów, obiecywaczy, pasożytów i naciągaczy mam wewnętrzne uczulenie.

Jak mam takich w otoczeniu to ich blokuje.

Sprzątam syf ze swojego otoczenia. Mam z nimi już swoje doświadczenia i próby wyłudzenia z ich strony 🙁

Dlatego, jeżeli jesteś właścicielem firmy i masz uczulenie na cwaniaków, naciągaczy, mówców i obiecywaczy to u mnie tego nie spotkasz.

Pieniądze – Mam z czego żyć, a doradztwo to pasja, więc nie poczujesz ode mnie presji, nacisku i pazerności, bo nic nie muszę.

Czas – największa wartość, dlatego bycie punktualnym i na czas jest dla mnie “święte”. Nie lubię go marnować na rzeczy, na które nie można mieć wpływu. Czas jest nie do odzyskania.

Szacunek – bardzo szanuję drugiego człowieka, do momentu kiedy on szanuje i mnie, jeżeli ktoś jest cwaniakiem i mnie nie szanuje to działam ze wzajemnością i stawiam granice, jeżeli ich nie akceptujesz to się żegnamy.

Ludzie – uwielbiam ludzi, lubię ich poznawać i z nimi pracować, jestem ciekawy drugiego człowieka, tylko jest jeden warunek, aby nie byli toksyczni.

Myślenie – kiedyś się ze mnie śmiali, że za dużo myślę :), dzisiaj moje myślenie pozwala szukać rozwiązania na problemy klientów, staram się myśleć inaczej niż inni, dzisiaj dzięki temu myśleniu ciągle poszukuje rozwiązań i poprawy sytuacji, myślenie mam skupione na rozwoju i na osiąganie rezultatów.

Dzięki temu widzę więcej niż inni, a jak nie widzę to jeszcze trochę myślenia i zobaczę :).

Wiedza – mam szerokie zainteresowania z wielu branż, dzięki temu patrzę z różnych perspektyw.

Upartość sportowca – jestem uparty jak większość sportowców, którzy kilka lat poświęcili dla sportu. Jak jest coś do zrobienie to trzeba to zrobić i nie patrzymy na pojedynczy trening, ale na cel długoterminowy.

Dyscyplina – czy mi się chce czy nie chce to wiem, że trzeba to zrobić.

Jak czegoś nie wiem to z chęcią się tego nauczę i się tego dowiem.

Zaangażowanie – kilka razy słyszałem, od właścicieli firm, że zależy mi bardziej niż dla nich :), ale to dobrze, bo dzięki temu mieli przymusową motywację 🙂

Następna sprawa, współpraca i doradztwo biznesowe to długi proces współpracy prawie jak związek :), to nie “perfumy” na straganie, gdzie liczy się efekt pierwszego wrażenia , aby sprzedać.

Przy długim procesie współpracy trzeba być elastycznym i ugodowym, co potwierdzam współpracując z moimi klientami już po kilkanaście lat.

Gdybym był zwykłym obiecywaczem, to by mnie już dawno nie było na rynku, tak jak innych w mojej branży, a to, że już prowadzę firmę od 2009 roku w bardzo trudnej i sezonowej branży potwierdza, że robię to dobrze i umiem dać tego czego rynek potrzebuje.

CZY MOGĘ POMÓC ZWIĘKSZYĆ ZYSKI W TWOJEJ FIRMIE ?

To zależy 🙂

Jeżeli nie masz oczekiwań na gwiazdkę z nieba i nie oczekujesz setek sztuczek – to dam radę.

Jeżeli rozumiesz, że ulepszanie firmy to proces i potrzebuje czasu – to damy radę.

Jeżeli nie sprzedajesz, produkujesz, oferujesz bubli – to dam radę.

Jeżeli nie masz rażąco zawyżonych cen za ten sam produkt co inni – to dam radę.

Jeżeli masz wywalone EGO – baw się sam.

Jeżeli jesteś wszech wiedzący – to nie dam rady.

Jeżeli masz problemy emocjonalne – to nie dam rady.

Jeżeli nie lubisz ludzi – to nie dam rady.

Jeżeli jesteś otwarty na zmiany – damy radę.

Jeżeli wiesz, że sukces to praca – to damy radę.

Jeżeli to co oferujesz rozwiązuje problemy i zaspokaja potrzeby klientów – damy radę.

Jeżeli będziesz robił wszystko, aby się NIE udało i obwiniał wszystkich i wszystko – to nie damy rady i sam Ciebie “odpuszczę”, ponieważ szkoda naszego czasu, jeżeli od początku jest wiadomo, że się nie uda.

Magia jest w wykonaniu fundamentów w poprawny sposób czyli w ich zaplanowaniu -> wdrożeniu -> konsekwentnych i powtarzalnych działaniach ->nadzorze ->optymalizowaniu.

To jest największym wyzwaniem człowieka.

Zrobić plan i go wykonać możliwie dobrze – w tym Ci pomogę.

Nie ma tu sztuczek i magicznych tabletek na sukces :).

Problem z podjęciem decyzji ?

Rozumiem jak trudno jest zgłosić się do kogoś po doradztwo, nie jesteś z tym sam, większość ma z tym problem , aby zrobić ten pierwszy krok i wykonać pierwszą rozmowę z kimś nowym/obcym i mówienie , że potrzebuje się konsultacji.

Mamy dziwne myślenie i jesteśmy w pułapce – myślimy “jak ja nie dam rady to kto ma mi pomóc ? Kim on jest , że myśli , że jest w stanie pomóc mojej firmie i w mojej branży ? Jak ktoś obcy chce mi pomóc ? “

Życie to ciągłe wybory i od tego co i jak wybierasz zależy Twoje życie, więc dokonaj mądrego wyboru.

https://youtu.be/L1SXJ312NKk

Zadzwoń i porozmawiajmy o Twoich CELACH 🙂

Skorzystaj BEZPŁATNIE z konsultacji i przekonaj się jak mogę Ci pomóc poprawić Twoją sytuację.

Zadzwoń tel 789 270 887 lub 789 333 534

Pamiętaj razem jest łatwiej !