Po co dla Ciebie konsultacje biznesowe ?

Po co dla Ciebie konsultacje , doradztwo biznesowe ?

Aby usprawnić Twoją firmę 🙂

Czy posiadanie prawa jazdy robi z Ciebie kierowcę rajdowego ? – tutaj potrzeba trenera , doradcy , on pokaże dla Ciebie co i jak masz robić , podzieli się wiedzą , da wskazówki , ale Twoja praca musi być zrobiona przez Ciebie, abyś umiał jeździć .

Każdy z nas umie jeść , ale nie każdy wie jak jeść ! Jedzenie nieodpowiednie może spowodować niedobory , a w nadmiarze otyłość – tutaj doradza dietetyk . On pokaże dla Ciebie co i jak , da wskazówki , ale Twoja praca musi być zrobiona przez Ciebie , abyś umiał jeść zdrowo .

Jak chcesz ćwiczyć różnego rodzaju sporty to też wydaję się dla Ciebie , że to tylko jakiś ruch , a niewiedzą jak ćwiczyć możesz zrobić sobie krzywdę i kontuzję na całe życie ! – tutaj potrzebny jest trener , który pokaże dla Ciebie jak powinien wyglądać odpowiedni trening i jak powinien wyglądać odpowiedni ruch w tym sporcie . On pokaże dla Ciebie co i jak , podzieli się wiedzą , da wskazówki , ale Twoja praca musi być zrobiona przez Ciebie , abyś umiał ćwiczyć , trener nie zrobi treningu za Ciebie .

A jak jest w biznesie ? Myślisz , że samo założenie działalności daje dla Ciebie kompetencję do prowadzenia przedsiębiorstwa ?

Tutaj także można jak w sporcie i w żywieniu poruszać się intuicyjnie i przez lata mieć dodatnie wyniki finansowe mimo wykonywania nieodpowiednich ruchów, posiadania rozjechanej i nie poukładanej firmy.

Ale żeby zrobić to bardziej odpowiednio , poprawnie i zwiększyć jeszcze bardziej swoje wyniki to warto skorzystać z konsultanta biznesowego i to takiego, który sam prowadzi firmę i ma ją poukładaną i wie jak powinno się taką firmę prowadzić i jak nią zarządzać , aby rosła , a nie pracuje tylko na teoriach , aby konsultant nie był tylko mówcą.

Konsultant/doradca biznesowy pokaże dla Ciebie:

  • co i jak,
  • przekaże swoją wiedzę 
  • da wskazówki ,
  • pomoże szukać rozwiązań ,
  • ale Twoja praca musi być zrobiona przez Ciebie, abyś umiał prowadzić swoją firmę lepiej ,
  • konsultant nie zrobi tego za Ciebie .

Dobry konsultant poprowadzi Ciebie i Twoją firmę, pomoże Ci ją udoskonalić , ale są warunki konieczne – musi dla Ciebie zależeć , musisz zaufać dla doradcy , musisz się zaangażować we wprowadzanie zmian , konsultant / doradca nie zrobi tego za Ciebie w Twojej firmie tak jak trener sportu nie zrobi treningu za sportowca i nie zje za Ciebie posiłku !

Dlaczego Ty masz wymagać i wprowadzać zmiany ?

Masz brać wędkę a nie ryby :). Po pierwsze to Twoja firma, to Twoi pracownicy oni Ciebie już znają i masz u nich autorytet, ty masz moc sprawczą , Ty znasz swoich ludzi i wiesz jak oni reagują i co na nich działa.

Konsultanta by musieli poznać i zaakceptować, a to może potrwać nawet kilka miesięcy, a to wiąże się z odroczeniem osiągania wyników w czasie i kosztami.( chyba , że to akceptujesz)

Wprowadzanie szybkich zmian przez osobę z zewnątrz może spowodować nie chcianą rewolucję i zaburzyć pracę w firmie .

Zastanów się ile stracisz jak nie spróbujesz ?

Pomogę dla Ciebie jeżeli szukasz rozwiązań .

Jeżeli szukasz wymówek to wspólnie nie damy rady , więc po co zaczynać i się męczyć ?

Pamiętaj razem możemy więcej !

Masz może jakieś dodatkowe pytania i chciałbyś porozmawiać?

Skorzystaj BEZPŁATNIE z 30 minut konsultacji i przekonaj się czy mogę Ci pomóc .

Zadzwoń tel 789 270 887 lub 789 333 534

Jedynie czym ryzykujesz to stratą 30min czasu , bo zyskać możesz …