Co daje konsultacja 1×1 ?

Jaka różnica jest między szkoleniem , a konsultacją 1×1 ?

Szkolenie jest to w skrócie przedstawienie wiedzy , żeby osoba przeszkalana zdobyła nowe kompetencje i dostała nowe narzędzia potrzebne do ich wykonywania . Niestety przeważnie jest to jakaś lista działań przedstawiona w prezentacji i widzimisię osoby przeprowadzającej szkolenie – teoretyka.

Konsultacja 1×1 skupia się tylko na Tobie i na Twoim problemie , jest to , badanie i analiza problemu , dialog , wymiana zdań , poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla Ciebie i Twojej sytuacji . To tak jakby esencja szkolenia 🙂

Żadne szkolenie nie da Ci tego co da konsultacja 1×1 w tym samym czasie .

Żadna konsultacja nie będzie skuteczna , jeżeli nie będziesz gotowy na zmiany .

W krisoffkonsultacje.pl dostaniesz po konsultacji jeszcze informację zwrotną , bo po konsultacji dopiero zaczyna się proces układania faktów i rozwiązań , dlatego najlepsze zalecenia dam dla Ciebie , jeżeli to jeszcze raz przemyślę , ponieważ konsultacja 1×1 jest syndromem egzaminu , tzn. masz zadane pytanie przez klienta i masz dosłownie chwilę , żeby na nie odpowiedzieć , a głowa pełna informacji próbuje wybrać co dla Ciebie najlepsze i dać Ci szybką odpowiedz .

Wtedy konsultant zastanawia się „zdam czy nie zdam” , a to wszystko zależy czy powie dla klienta to co klient chciałby usłyszeć .

Masz może jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości ?

Weź skorzystaj BEZPŁATNIE z 15 minut konsultacji i przekonaj się czy mogę Ci pomóc .

Zadzwoń tel 789 333 534

Jedynie czym ryzykujesz to stratą 15min czasu .